بسم الله الرحمن الرحیم

 5 نشانه از 1200 نشانه ظهور مانده - امــــروز گذرگاه آینده

امــــروز گذرگاه آینده

5 نشانه از 1200 نشانه ظهور مانده

امــــروز

امــــروز آخرالزمان و ظهور مهدی موعود (عج)
منتظر باشیم که در آینده نزدیک اخبار شگفت انگیز و شادی بخش بسیاری خواهیم شنید *** با ما باشید برای دیدن اولین اشعه های خورشید
      حیله کثیف جنایتکاران جنبش سبز ماسونی در دستکاری طرح تبلیغاتی ماه محرم/a>    تحلیل وقایع اخیر؛ روایات ایران عصر ظهور: قوم نشان شده/a>    پرونده جنبش سبز ماسونی    بشارتی از رییس جمهور محبوب احمدی نژاد؛ زمینه سازی برای آخرین برنامه حکومت جهانی    اغتشاشات عاشورا 88؛ نقطه اکمال قیام عمومی ایرانیان نزدیک به ظهور    مبارزه سخت احمدی نژاد با شاه سلطان حسین یا عضوی از فراماسونها(دجال آخرالزمان)؟!    هراس گمراه کنندگان آخرالزمان، از مطرح شدن نام مقدس امام زمان (عج) توسط رییس جمهور   

باقی ماندن 5 نشانه از 1200 نشانه‌ آخرالزمان

 

به گزارش فارس ، مسئول موسسه فرهنگی موعود عصر (عج) گفت: طبق گفته اکثر محققان از یک هزار و 200 نشانه‌ آخرالزمان تنها پنج نشانه باقی مانده است.
اسماعیل شفیعی سروستانی دوشنبه شب در همایش آخرالزمان که در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار داشت: در شرایطی که امروز همه مردم جهان به سر می‌برند، هیچ سوالی جدی‌تر از این نیست که آیا آخرالزمانی که همه ملل در هر گروه و مذهبی از آن می گویند مصداقش امروز است...

وی ادامه داد: با وجود اینکه گوش‌های زیادی در جهان برای شنیدن در خصوص این موضوع آماده است ولی ما از آن زیاد سخن نمی‌گوییم برای نمونه در دانشگاهی مانند دانشگاه بین‌المللی که به نام امام خمینی (ره) مزین است و در شهری مانند قزوین که شهری با سابقه فرهنگی است و در نقطه مرکزی ایران واقع شده است دو واحد درس اختیاری در خصوص آخرالزمان، فرجام‌شناسی وجود ندارد.


مسئول موسسه فرهنگی موعود عصر (عج) اضافه کرد: این جای تأمل دارد که چرا موضوعی که در جهان امروز در رأس همه مباحث جدی است ذهن جوانترین گروه اجتماعی در این جامعه درگیر آن نیست و این مبحث بزرگ است و چگونه چشم‌ها از روی موضوعی به این مهمی و بزرگی چرخیده و متوجه آن نیست.


*تدریس رشته آخرالزمان شناسی در 257 دانشگاه در آمریکا
وی افزود: 130 سال است که در دانشگاه‌های وابسته به کلیسای کاتولیک در رشته آخرالزمان‌شناسی فارغ‌التحصیل دارند و در ایالات متحده آمریکا بیش از 257 کالج و دانشگاه در این رشته وجود دارد و اگر این موضوع مهمی نیست چرا باید در سرزمینی که گاهی گمان می‌کنیم عاری از مذهب است، این تعداد دانشگاه و کالج در رابطه با این رشته وجود داشته باشد.
شفیعی سروستانی عنوان داشت: بسیاری از دانشگاه‌ها در ایران در رشته‌های هنری، سینمایی، کارگردانی و بازیگری مشغول به آموزش هستند.وی اعلام کرد: بسیاری از برنامه‌های رسانه‌های این سرزمین توسط همین بازیگران که بسیاری مانند دلقک‌ها فقط بالا و پایین می‌پرند و به اسم تهیه‌کنندگی و کارگردانی و سناریست، حد و اندازه سناریو آنها از چارچنگولی بالا نمی‌رود، هزاران ساعت شب و روز را به بیهوده‌گویی در مباحث مبتذل و حیات مردم عام کوچه و بازار را به خود مشغول می‌کنند.


*فیلمی در کشور ما با موضوع آخرالزمان ساخته نشده است.
این محقق در زمینه مهدویت عنوان داشت: این در حالی است که در آن سوی دریای مدیترانه در دهه 90 بیش از 60 درصد پرفروش‌ترین فیلم‌های هالیوود در خصوص آخرالزمان است و آیا ساخت فیلم‌هایی با چنین موضوعاتی برای سرگرم کردن مردم است.
وی ادامه داد: ولی ما در کشورمان فیلمی با این موضوع و مفهوم نداریم و نسبت به این موضوع غفلت کرده‌ایم در حالی که ذهن‌ها درگیر این موضوع است.


شفیعی سروستانی با اشاره به نگاه عام مردم به آخرالزمان توضیح داد: مردم ما زمانی که گرانی، سختی معیشت و بیماری در زندگیشان پدیدار می‌شود، زمانی که دچار خشکسالی می‌شوند می‌گویند آخرالزمان است، یعنی آخرالزمان را چیزی مساوی با بلا، آفت و بحران می‌شناسند.


* آخرالزمان تعداد حوادث افزایش و زمان آنها به هم نزدیک می‌شود.
وی افزود: ولی آیا آخرالزمان به معنای بحران است، آخرالزمان به معنای بحران، جنگ و آفت نیست، آخرالزمان قسمت واپسین از دورانی است که به قیامت پیوندد و از نظر ما آخرالزمان از زمان مبعوث شدن پیامبر آغاز و به ظهور موعود و سپس قیامت می‌انجامد.
مسئول «موسسه فرهنگی موعود» یادآور شد: پیامبر (ص) فرموده‌اند برگزیده شدم در حالی که میان من و قیامت فاصله نیست، همان سان که میان دو انگشت فاصله است اما از آنجا که در این ظرف زمانی حوادث بزرگ نزدیک به هم روی می‌دهد مردم عادت کرده و آخرالزمان را مساوی با بحران می‌شناسند.


وی اضافه کرد: پیامبر فرموده‌اند که نشانه‌هایی در آخرالزمان وجود دارد که مانند دانه‌های تسبیح یکی یکی می‌افتد و به آخرین دانه یعنی ظهور می‌انجامد و هرچه زمان ظهور نزدیک باشد بر تعداد حوادث افزوده می‌شود.


* 7 هزار روایت در خصوص آخرالزمان وجود دارد.
شفیعی سروستانی توضیح داد: در میان همه ملل یعنی صاحبان ادیان آسمانی وجه مشترک ابتدا توحید و سپس موعودگرایی و بلاخره قیامت است و در همه ادیان حجم زیادی از روایات به موضوع موعود اختصاص دارد.


وی اعلام کرد: حجم روایات آمده از 14 معصوم در خصوص آخرالزمان و نشانه‌های ظهور بسیار زیاد است به طوری که 7 هزار روایت راجع به این موضوع داریم و در خصوص نماز و روزه این تعداد روایت نداریم.


مسئول موسسه فرهنگی موعود عصر (عج) خاطر‌نشان ساخت: این تعداد روایت نشان از اهمیت موضوع دارد و بخش عمده‌ای از روایات آخرالزمان توسط پیامبر و در نخستین روزهای بعثت بیان شده است.


وی با اشاره به کارکردهای علائم و نشانه‌های ظهور بیان داشت: این نشانه‌ها و علائم موقعیت بشر را در تاریخ معین می‌کند و مردم می‌دانند که در چه فاصله‌ای از ظهور قیامت قرار گرفتند همچنین هشدار و تذکر، آمادگی یافتن، جلوگیری از یأس و ناامیدی، شناسایی دوست و دشمن از کارکردهای نشانه‌های ظهور است.


شفیعی سروستانی عنوان داشت: ما همواره در تحلیل شرایط دچار مشکل می‌شویم و با تحلیل غلط موضع‌گیری کرده و گاهی با دوست با تصور دشمن بودن درگیر و گاهی با دشمن به تصور دوست بودن ارتباط دوستی برقرار می‌کنیم که این نشانه‌ها موجب می‌شود تا دوست را از دشمن بشناسیم.


*از 1200 نشانه‌ آخرالزمان تنها 5 نشانه باقی مانده است
این محقق در زمینه مهدویت به حوادث آخرالزمان اشاره کرد و گفت: در آخرالزمان حوادث مختلفی روی می‌دهد و پیامبر نیز فرموده‌اند به ناگزیر فتنه‌ای پدید خواهد آمد که هر گاه در نقطه‌ای آرامش پیدا کند، در نقطه دیگری ناآرامی شروع می‌شود و این چنین ادامه می‌یابد تا وقتی که منادی آسمان بانگ برآورد که امیر شما مهدی است.
وی اضافه کرد: یکی از مشخصات فتنه این است که فتنه کور است یعنی اجازه تشخیص نمی‌دهد تا جایی که همه در تشخیص حق و باطل دچار تردید می‌شوند و حتی خواص نیز نمی‌توانند حق و باطل را تشخیص دهند؛ بنابراین تأکید شده است که مواظب باشید که خود را از دست نداده و نابود نشوید.


شفیعی سروستانی یادآور شد: پیامبر فرموده‌اند «شما را به هفت فتنه بیم می‌دهم که بعد از من روی می‌دهد، فتنه‌ای از مدینه، فتنه‌ای از مکه، فتنه‌ای از یمن، فتنه‌ای از شام، فتنه‌ای از شرق، فتنه‌ای از غرب و فتنه آخر فتنه سفیانی است».


وی تصریح کرد: از بیش از یک‌ هزار و 200 نشانه آخرالزمان که در روایات از آن سخن گفته شده طبق گفته همه محققان تمام نشانه‌ها رخ داده و فقط پنج نشانه باقی مانده است که اولین آن «فتنه سفیانی» است.


*خروج سفیانی از سوریه برای کشتار شیعیان
مسئول موسسه فرهنگی موعود عصر (عج) ادامه داد: در روایات آمده است سفیانی با حمایت صهیونیست‌ها و غربی‌‌ها در سوریه کودتا می‌کند و سپس یک گروه در سوریه به نام بنی‌کلب از او حمایت می‌کنند و امروز بنی‌کلب جماعتی هستند که بخشی از آنها در ارتش اسرائیل، بخشی در سوریه و بخشی در لبنان زندگی می‌کنند.


وی اضافه کرد: سفیانی جنگی در ترکیه و عراق راه ‌می‌اندازد و شروع به کشتن شیعیان می‌کند و به کوفه می‌رسد و در کوفه بزرگترین اتفاق رخ می‌دهد و چنان شیعیان را می‌کشند به نحوی که همسایه به همسایه رحم نمی‌کند و برای گرفتن پول همسایه خود را شیعه معرفی می‌کند.شفیعی سروستانی یادآور شد: امروز جهان استکبار علیه شیعه به میدان آمده و شیعیان غافل هستند.


وی تصریح کرد: زمانی که درگیری از شام به کوفه می‌رسد از کنار شهر قزوین لشگر سید خراسانی حرکت می‌کند و از منطقه مرکزی ایران عبور کرده و به کوفه می‌رود و در روایات آمده که اگر لشگر خراسانی را یافتید با او همراه شوید از یمن نیز سید یمانی به سوی کوفه می‌آید.


*پیوستن یک میلیون ایرانی در نخستین روز ظهور امام زمان (عج)
مسئول موسسه فرهنگی موعود عصر (عج) اظهار داشت: فرمانده اصلی سپاه خراسانی «شعیب‌بن صالح» است و امروز در طالقان قبری به این نام است که مردم برای زیارت او می‌روند و وزیران، مشاوران و سرداران اصلی امام زمان (عج) همه ایرانی هستند و در روز اول یک میلیون ایرانی به امام می‌پیوندند.


وی افزود: بیان شده که ظهور در سال‌های پر از جنگ رخ می‌دهد و در قرن بیستم 100 میلون نفر در جنگ‌های مختلف کشته شدند و هزینه نظامی جهان امروز 900 میلیارد تا یک ترلیون دلار سال است و هزینه جنگ در جهان 2 میلیون دلار در دقیقه است که اگر 18 روز جنگ متوقف شود سوء تغذیه از کل جهان رفع می‌شود.


شفیعی سروستانی اعلام کرد: هزینه ارتش آمریکا در هر روز یک میلیارد و 250 میلیون دلار است و به خاطر اورانیوم مصرف شده در سلاح‌های غیرمتعارف در عراق مردم عراق به بیماری‌های مهلک دچار شدند و 4 هزار و 468 سال دیگر تاثیرات اورانیوم از عراق از بین می‌رود.


*طبق تحقیقات موساد و سیا آیت‌الله خامنه‌ای سید خراسانی است.مسئول موسسه فرهنگی موعود عصر (عج) گفت: دشمنان خود را برای مقابله آماده کرده‌اند ولی ما غفلت کردیم، در زمان ریاست جمهوری بوش زیر نظر رئیس جمهور، کمیسیونی برای شناسایی امام زمان شکل گرفت.


وی تأکید کرد: 20 روز قبل موساد و سیا اعلام کردند به دنبال امام زمان هستند و اعلام نیز کرده بودند شاید سید خراسانی آیت‌الله خامنه‌ای باشد زیرا در جوانی در خراسان بوده است و سید یمانی نیز سید حسن نصرالله باشد زیر در کودکی در یمن بوده است.


شفیعی سروستانی اضافه کرد: مطالعات آنها در خصوص آخرالزمان صدها برابر ماست ولی دانشگاه‌های ما در این زمینه تعطیل هستند و آنها از واقعه ظهور نگران هستند ولی ما غفلت می‌کنیم.


*وجود یک میلیارد نفر گرسنه و 45 میلیون مبتلا به ایدز نشانه‌ای از آخرالزمان
وی با اشاره به نشانه‌ها و حوادث آخرالزمان بیان داشت: خشکسالی، زلزله، قحطی و گرسنگی از نشانه‌های آخرالزمان است به طوری که در سال 2009 یک میلیارد نفر در دنیا گرسنه هستند هر سال نیز یک هزار زلزله متوسط، 18 زلزله بزرگ و یک زلزله عظیم کره زمین را می‌لرزاند.


مسئول موسسه فرهنگی موعود عصر (عج) ادامه داد: بی‌تقوایی و رواج فحشا و بیماری‌های مختلف نشانه دیگری است به طوری که در حال حاضر 45 میلیون نفر در دنیا مبتلا به ایدز هستند و هر سال 5 میلیون نفر به این تعداد اضافه می‌شود که 5 میلیون و 200 هزار نفر کودک هستند و نیمی را نیز از این جمعیت زنان تشکیل می‌دهند و در کشور ما نیز 60 هزار نفر مبتلا به ایدز هستند که تاکنون 2 هزار و 121 نفر جان باختند.


وی افزود: شیوع ایدز از طریق رابطه جنسی، همجنس‌بازی و افزایش فساد از مسائلی است که در آخرالزمان دیده می‌شود.


*حکومت سلمان فارسی در ایران در زمان ظهور امام زمان (عج)
شفیعی سروستانی در ادامه با اشاره به تکالیف مومنان در زمان غیبت توضیح داد: یکی از تکالیف مومنان در زمان غیبت پیدا کردن معرفت و شناخت نسبت به امام است به طوری که در روایات آمده کسی که امام زمانش را نشناسد و بمیرد به مرگ جاهلیت از دنیا رفته است.


وی اضافه کرد: تمسک به دین و صبر و شکیبایی و انتظار فرج و دعا از دیگر کارهایی است که در زمان غیبت باید صورت گیرد تا امام زمان (عج) ظهور کند و خداوند بزرگترین مسئولیت تاریخ را به حضرت مهدی (عج) بزرگترین مرد خود گذاشته است تا برای تحقق عدالت ظهور کند.


این محقق در زمینه مهدویت خاطر‌نشان ساخت: ما باید برای رهایی از فتنه‌ها معرفت خود را افزایش داده و هوشیار باشیم تا امام زمان حکومت خود در زمین برپا دارد و در آن زمان امام حسین (ع)، اصحاب کهف، سلمان فارسی به این امام خواهند پیوست و فقط امام حسین (ع) 300 سال بر روی زمین خلافت خواهد کرد.
وی اعلام کرد: با تشکیل حکومت، سلمان فارسی در ایران حاکم خواهد شد و حکومت امام زمان در کوفه شکل می‌گیرد.

نوشته شده توسط صفر حبیبی مشکینی  | لینک ثابت | آرشیو نظرات
 
امــــروز
نظرات (10)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
پنج‌شنبه 21 فروردین‌ماه سال 1393 ساعت 12:23 ق.ظ
امتیاز: 3 0
اللهم عجل لولیک الفرج ..
آقا جان ای امید نهایی ما در تاریکی وپشت در ودیوار سیاهی وظلمت گیر افتاده ایم و بدون هیچ فریادرسی از جنس خودمان مانده ایم هر چه تلاش کنیم هیچکس صدایمان را نمیشنود آقا خودت باید بداد مان برسی ..اللهم عجل لولیک الفرج .
دوشنبه 8 اردیبهشت‌ماه سال 1393 ساعت 11:48 ق.ظ
امتیاز: 4 0
پاسخ:
درود بر شما
مشتاقانه یکی از منتظران مهدی عج هستم .
شنبه 10 خرداد‌ماه سال 1393 ساعت 02:03 ق.ظ
امتیاز: 3 0
وقتی نام قشنگش رومی شنوم گریم میگیره
دوشنبه 16 تیر‌ماه سال 1393 ساعت 12:16 ب.ظ
امتیاز: 3 0
مهدی جان بیاکه جهان درانتظرشماست
جمعه 24 مرداد‌ماه سال 1393 ساعت 11:43 ق.ظ
امتیاز: 2 1
khoda ajretun bede ya mahdi
یکشنبه 20 مهر‌ماه سال 1393 ساعت 02:04 ق.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
اللهم عجل ولیک الفرج..
اقاجون زمانیکه از مملکت خارج شدم ، طرز فکر انواع اقسام ادیان
ناخواسته بر روی من اثر کفرامیز گذاشت،،
و به خاطر علوم کمم به کفر رفتم ... شیطان بر من سوار و من او را نمیدیدم یکجایی دلم رو شکستند و من ناخوداگاه حیدر علی را نعره زدم سر از قم و در حالت شیدائی در دیوانه خانه یافتم خودم رو،،،
چه ها دیدم بماند یک راز اما یادم هست زمانیکه دوش وغسل میگرفتم اب انگار گدازیه جهنم بود تحملش کردم تا غصلم تمام بشه ولی چه عذاب سوزناکی بود اسم خدای حیدر علی جانم مدد زدم جانم علی مرتضی یا علی یا علی حیدر حیدر که زدم به ارامش و بعد شعر مرحوم اقاصی رو شاید این جمعه بیاید شاید یا ذلیخا دست از دامان یوسف باز کش به علی قسم درب دیوانه خانه یا بهزیست باز شد و همه ازاد شدند و در ان لحظه چه دیدم ان هم یک راز است اگر نمیدیدم فکر میکردم استغفرالله همه چیز دروغ است ... دعای یک یا چند نفر پشت سرم بود که خدا و انبیا مرا از کفر رهانیدند.....
الان که نگاه میکنم خودم را در گذشته و اینده را کلا معجزه میبینم بدیدیه بصیرت .. باشد که خداوند گناهان مارا ببخشاید و بیامرزد ...
امین .. یارب العالمین....(یاحق)
جمعه 9 آبان‌ماه سال 1393 ساعت 03:56 ق.ظ
امتیاز: 1 0
پاسخ:
سلام علیکم
اگه معجزه ای دیدید فقط برای شما سند هست
براتون آرزوی سعادت و عاقبت بخیری دارم
آقاجان بی صبرانه منتظرم
دوشنبه 14 اردیبهشت‌ماه سال 1394 ساعت 01:56 ق.ظ
امتیاز: 1 0
پاسخ:
سلام بر شما
ان شا الله با هم فدایی حضورتش شویم
زیاد دل خوش نداشته باشی و زیاد به خود فشار نیارید. . او نیازی به همراهی شما ندارد به فکر خودتان باشید .
پنج‌شنبه 5 اسفند‌ماه سال 1395 ساعت 01:28 ب.ظ
امتیاز: 1 1
پاسخ:
اتفاقا چون به فکر خودمون و سعادت انسانها هستیم دنبالشیم
یا مهدی ، زودتر بیا که دلمون بد تو رو میخواد . بی صبرانه منتظرت هستم . چشم به راهتم، جانم به فدایت ، جانم به فدای خاک زیر پات .
توی این دنیای ظلمات خیلی سخت میگذره همه چیز . زود بیا و تمومش کن و دنیا رو بهشت کن ،
یااااااااا مهدیییییییییی ادرکنی عجل علی ظهور یا حسین
سه‌شنبه 15 خرداد‌ماه سال 1397 ساعت 02:16 ب.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
آمین